Świt Nowy Dwór Mazowiecki-WISŁA PUŁAWY 1:2
Dodane przez Fanatyk dnia Sierpień 27 2012 21:04:32
Na spotkanie do Nowego Dworu wybrało się busem 20 Wiślaków. Na miejscu czekały już dwie dychy układowiczów z Pogoni Siedlce, którym dziękujemy za wsparcie Nie wchodzimy na obiekt i dopingujemy w swojskiej atmosferze zza ogrodzenia stadionu. Po wygranym spotkaniu, które jak na razie daje nam fotel lidera w tabeli w wesołych nastrojach wracamy do Puław zahaczając o Stolicę.
Rozszerzona zawartość newsa
Do Nowego Dworu Mazowieckiego wyjeżdżamy lekko spóźnieni z powodu małych zawirowań na zbiórce. Udało nam się wyjechać bez zbędnego balastu i wcześniejszego spisywania czy kamerowania. Droga upływa dosyć szybko i w wesołej atmosferze. Na miejscu czeka już na nas 20 kiboli Pogoni Siedlce. Pada decyzja, że nie wchodzimy na obiekt. Zaznaczamy swoją obecność kilkoma okrzykami po czym sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. W drugiej odsłonie meczu głośno dopingujemy Wisłę przez całe 45 minut. Po meczu powoli zawijamy się do busa, wcześniej żegnając się z chłopakami z Siedlec. Do Puław wracamy w zajebistych nastrojach robiąc sobie dłuższy przystanek w Warszawie.

1 września ważny mecz z Wisłą Płock. Pokażmy naszym zawodnikom zaangażowanie i ponieśmy ich dopingiem do kolejnego zwycięstwa umacniającego nasz klub na pozycji lidera! Ave Wisła