WISŁA PUŁAWY-Motor Lublin 1-1
Dodane przez Fanatyk dnia Lipiec 25 2012 10:38:39
Długo oczekiwany przez wszystkich Fanatyków Wisły mecz jest przeszłością. Już ponad tydzień przed spotkaniem było widać pierwsze efekty pracy grupki kiboli Wisły w postaci kilkuset plakatów rozwieszonych na mieście, kilku transparentów oraz materiałów udostępnianych w internecie. Nasze starania nie poszły na marne i mimo wakacyjnej pory oraz faktu, że Derby wypadły w pierwszej kolejce i nie było czasu na "rozruszanie się" na meczu wystawiamy całkiem spory jak na nasze możliwości młyn. Można powiedzieć, że godnie zaczęliśmy nowy sezon.
Image and video hosting by TinyPic


Rozszerzona zawartość newsa
Już kilka godzin przed meczem widać było na mieście spore ożywienie. Można było zauważyć sporo ludzi w białych koszulkach i w barwach kręcących się po osiedlach. Zbiórka zaplanowana była na 16:00 tak aby starczyło czasu dla wszystkich spóźnialskich a pod kasami na zakup biletów. Godzinę przed pierwszym gwizdkiem meldujemy się pod kasami stadionu gdzie w kolejkach stoi kilkaset osób. Widać, że spotkanie wzbudziło spore zainteresowanie wśród mieszkańców Puław.
Samo wejście na stadion trochę się przedłużało przez duże kolejki i skrupulatne kontrole. Część publiki stadionu wchodziła przez praktycznie całą druga połowę. My powoli rozstawiamy się na sektorze, wieszamy flagi i czekamy na pierwszy gwizdek spotkania.
Na sektorze zbiera się ponad 200 osób + sporo ludzi za sektorem lub obok niego. Od początku meczu jedziemy z całkiem niezłym dopingiem. Wieszamy 3 flagi+ falangę i mały transparent odnoszący się do rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W drugiej połowie dołącza do nas 12 osób z Hutnika Warszawa z transparentem PDW, a my prezentujemy na sektorze spore flagowisko. Niedługo potem zaczynają się jakieś zawirowania w których role główną odgrywała policja, ochrona i obserwator. Kazano nam ściągnąć wszystkie flagi, bo obserwator przyjebał się do falangi. Chwila ciszy, zdjęte flagi a potem wszystko z powrotem ląduje na płocie a my jedziemy z dopingiem do końca meczu. Po zakończeniu spotkania przybijamy piątki z piłkarzami i powoli opuszczamy stadion...


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic